Sıkça Sorulan Sorular

Merak Ettiğiniz Her Şey Bu Sayfada

 

Bu sayfadan yada sipariş verirken ödeme formu üzerinden kayıt olabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz siparişler, dijital ise kayıtlı e-mail adresinize, kutulu ise kargo firmaları aracılığı ile veya duruma göre teslimat şeklinde adresinize gönderilmektedir.

Satış sonrası destek için de yoğun mesai harcıyoruz. Mesai saatleri içerisinde yaşadığınız tüm sorunlarda yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Telefon, e-mail, Whatsapp, canlı chat üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Satın almak istediğiniz ürünü kategorilerden yada arama çubuğundan arayarak sepete eklemeniz, ardından ödeme sayfasına geçip istenen bilgileri doldurmanız ve siparişi onayla butonuna basmanız yeterli. Açılacak sayfada ödeme bilgilerini girmeniz istenecektir. Ödeme yapıldığında siparişiniz hazırlanıp teslim edilecektir.

Siparişiniz mesai saatleri içerisinde genelde 15 dakika içerisinde teslim edilir. Fakat Grafik-Tasarım Lisansları haricinde ki lisanslarda süre biraz uzayabilir. Talebe göre açılır hesaplar.

Siparişleriniz ürün siparişi verirken verdiğiniz e-mail adresine gönderilir. Spam klasörünü kontrol etmeyi unutmayın. Halen bilgiler ulaşmadıysa info@hizlilisans.com.tr e-mail adresinden, telefon numaramızdan yada canlı chat üzerinden müşteri hizmetlerine ulaşarak yardım alabilirsiniz.

Hesabım sayfasında siparişlerinizi takip edebilirsiniz. Bunun için sitemize üye girişi yapmanız gerekmektedir. Eğer üye değilseniz de sol üst kısımda ki Sipariş Takibi sayfasından sipariş numarası ile siparişinizi sorgulayabilirsiniz.

Siparişinizi verdikten sonra hemen işleme alınır. Teslim edilen hesaplar kesinlikle iade alınmaz. 

Satılan ürünler dijital ürünler olduğu için mücbir bir sebep olmadığı takdirde iade edilemez. Ürünün çalışmaması, kullanımda sorunlar olması yada bilgilerin geçersiz olması halinde iade edilebilir.

Anasayfa Kategoriler Sepet 0 Favoriler Hesabım
Whatsapp
Alışveriş Sepeti(0)

No products in the cart. No products in the cart.

Main Menu